KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16087519
nr 1608 7519
Mariana Manner
(f. 1943), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 71/240, daterad -96. Bildmått: 20x25, oramad
Mariana Manner, född 1943 i Lidköping, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:58:00
24/3 18:43:31
Mariana Manner
Läs mer om Mariana Manner